У Василіянському інституті відбулася зустріч на тему збереження життя

У п’ятницю, 10 лютого до Василіянського інституту філософсько-богословських студій ім. Йосифа Велямина Рутського завітав відомий у Європі та й усьому світі активіст руху «Pro vita», практикуючий католик, хорват за національністю, доктор медицини Антуан Лісец.

Пан Антуан поділився зі студентами Інституту своїм багаторічним досвідом праці за збереження життя ненароджених дітей, проповідування християнських цінностей у світі, а також прочитав лекцію про застосування принципів руху «Pro vita» у душпастирській праці.

Слова пана Антуана містили велику правду та сумну статистику на території України, яка свідчить про недостатнє піклування про життя. Зокрема, варто відзначити біоетичні проблеми (вбивство ненароджених дітей, евтаназія, контрацепція, тощо), які у сучасному світі становлять важливу складову душпастирського піклування, яке має брати на озброєння моральні принципи.

Доктор медицини наголосив, що ці проблеми сучасності, які хвилюють людей всього світу, повинні знайти правдиву відповідь у Божому порядку, на противагу іншим міжнародним організаціям, що намагаються нав’язати свою грішну думку через ЗМІ, школи, медицину, державні закони, тощо.

Пропонуємо вашій увазі виступ пана Антуана в греко-католицькому храмі Мелітополя:

Більше корисної інформації на ці та інші теми можна дізнатися за посиланням: osbm.lutsk.ua/prolife

Джерело: vifbs.in.ua

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар