У Брюховичах Школа євангелізації св. Андрія відзначила пам’ять свого небесного покровителя

10 грудня у Брюховицькому монастирі св. Йосифа оо. Василіян відбулося зібрання учасників школи Євангелізації св. Андрія. Нагодою для зустрічі послужило вшанування пам’яті св. Андрія.

На початку координатор Школи о. Теодор Пилявський, ЧСВВ, підбив підсумки прожитого року для Школи і означив плани на майбутнє. Ієромонах зауважив, що за 8 років існування її існування вона позитивно розвивається і стає щоразу зрілішою та зростає кількісно. Далі, доповідач зосередився на досягненнях протягом останнього року. Йдеться про інституційний розвиток, a саме, що Школа Євангелізації Святого Андрія (ШЄСА) зараз проходить процес затвердження на загальноцерковному рівні у Ватикані, як фундація. Протягом цього року служителі Школи – духовні особи і миряни, співпрацюючи разом, провели 17 євангелізаційних курсів та брали участь у міжнародних курсах і семінарах у Італії, Угорщині й Польщі.

На завершення о. Теодор озвучив подальші плани проведення євангелізаційних курсів та реколекцій ШЄСА. Опісля, о. Йоан Лубів, ЧСВВ прочитав уривок зі Святого Письма та заохотив до постійного відкриття цінності Божого Слова.

Продовжили виступи свідчення учасників про досвід пізнання Бога у різних євангелізаційних курсах та зустрічах. При тому, було зазначено важливість потреби реальної зустрічі з живим та воскреслим Христом. Крім того, йшлося про особисту молитву, роздуми над Святим Письмом та факти Божої сили, яка проявлялася у фізичних й душевних зціленнях людей.

Ця недільна зустріч, за словами її учасників, стала часом для єдності у Бозі, вираження подяки, молитовної радості та прослави Ісуса Христа.

Довідка: ШЄСА була заснована католицьким біблістом мирянином Хосе Прадо Флоресом у Мексиці 1980 року. В Україні Школа почала свою діяльність у 2009 році при Василіянському інституті філософсько-богословських студій ім. митрополита Йосифа Велямина Рутського у Брюховичах, біля Львова. Мета Школи – виховувати євангелізаторів для Нової Євангелізації. Формаційна програма школи складається з 21 вікендового курсу, які поділені на три рівні. Перший рівень – фундамент християнського життя; другий навчає як євангелізувати, третій – як виховувати євангелізаторів.

ШЄСА провадить свою діяльність з благословення Владик Української Греко-Католицької Церкви. Участь у курсах можуть брати всі охочі – як духовенство, так і миряни. Ласкаво запрошуємо всіх бажаючих досвідчити ще більше дію Воскреслого Ісуса у своєму житті, поглибити свої стосунки з Господом на курсах Євангелізації. Бажаючі взяти участь і долучитись до Школи можуть писати на цю адресу tpiliavsk@yahoo.it.

Джерело: vifbs.in.ua

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар