10 років служіння сестер василіянок у м. Перечині. Урочисті богослужіння

8 грудні 2017 р., в Каплиці Св. Папи Климента, в день памʼяті цього священномученика, відбулося урочисте відзначення 10-ти років служіння Сестер Чину Св. Василія Великого у м. Перечині, Закарпатської обл., які провадять тут дитячий садок та своє монаше служіння. Участь у цих святкуваннях взяв і Протоігумен Найсвятішого Спасителя о. Йоан Школик, ЧСВВ.

Святкову Архієрейську Божественну Літургію очолив Преосвященний Владика Ніл Лущак ЧБМ – Єпископ-помічник Мукачівської греко-католицької єпархії.

З Єпископом співслужили Отці Василіяни: Протоігумен Провінції Св. Миколая в Україні – Впр. о. Андрій Белеканич ЧСВВ, Протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні – Впр. о. Йоан Школик ЧСВВ, Настоятель Боронявського монастиря – о. Тарас Іванина ЧСВВ, Адміністратор василіянської парафії у с. Малому Березному – о. Лука Буняк ЧСВВ та ієромонах Мукачівського монастиря – о. Еміліян Гавей ЧСВВ.

Також Літургію співслужили священнослужителі Перечинського деканату: Декан – о. Мирослав Рябінчак, Сотрудник перечинської парафії – о. Михайло Микуланинець та о. Андрій Долинич.

Участь в Літургії взяли численні Сестри Василіянки Провінції Пресвятої Тройці в Україні, Провінційна Настоятелька Мати Даниїла Винник ЧСВВ та Настоятелька перечинської спільноти Впр. с. Партенія Школик ЧСВВ.

У своєму пастирському слові, Владика Ніл привітав отців співслужителів та сестер Василіянок на чолі з їхньою Провінційною настоятелькою, подякувавши монахиням за те важливе служіння, яке вони здійснюють у цьому місті протягом вже десяти років.

Також Владика пригадав життєпис Св. Священномученика Папи Климента, що є покровителем цієї каплиці та дитячого садка, який провадять Сестри. В цей день вшанування Св. Папи Климента, Єпископ зацитував його слова, скеровані до християнської спільноти в Коринті: «Хто з тих, що перебували у вас деякий час, не досвідчив вашої шляхетності та сталості вашої віри?! Хто з тих, що перебували у вас, не подивляв вашої розважності та Христової доброти і вашої побожності?! День і ніч ви боролися за цілу спільноту братів, щоб Бог через своє милосердя і співчуття забажав спасти повне число вибраних».

https://www.youtube.com/watch?v=PhtPY5BClhg

Ось так і ми, – наголосив Владика, – з вчорашнього до сьогоднішнього вечора, теж молитовно боремося на заклик цілої Католицької Церкви в Україні, щоб скінчилася війна, щоб настав мир, якого ми так прагнемо. Адже та війна, яка триває зараз в Україні, є страшною раною для нашого народу.

Інформацію та фото про служіння сестер Василіянок у Перечені можна переглянути ТУТ.

За матеріалами: osbm.org.ua

Читайте також:

Коментарів: 0

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар